Pozycjonowanie lokalne Sokołów Podlaski - Oferta nr 71253 - Oferteo.pl

Pozycjonowanie lokalneCena brutto: 49.20 PLN

Lokalne, czyli najpotrzebniejsze

Wyszukiwanie lokalne doświadcza szybkiego wzrostu przede wszystkim dlatego, że konsumenci szybko przyzwyczajają się do stałego i szybkiego łącza, dzięki któremu mogą być zawsze online, a to umożliwia szybkie wyszukanie informacji o lokalnym biznesie.

Przy całym globalizacyjnym pędzie, to lokalna informacja jest tak naprawdę najbardziej i najczęściej potrzebna przeciętnemu internaucie. Potrzebuje on informacji, do której godziny działa najbliższa pralnia chemiczna, gdzie jest zakład szewski, gdzie najszybciej może zamaskować rysę na nadwoziu swojego Fiata Uno.

Jak podkreślają autorzy raportu comScore osoby, które poszukiwały lokalnej informacji są wyjątkowo skłonne nawiązać kontakty z usługodawcą czy sklepem, do którego kontakt odnaleźli online. Takie wyszukiwania w 47% kończą się osobistą wizytą, a w 37% nawiązaniem kontaktu przez internet.

Pozycjonowanie fraz lokalnych cechuje się o wiele wyższym współczynnikiem konwersji , niż pozycjonowanie fraz ogólnych. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu zdobywamy wartościowych Klientów, poszukujących usług czy towarów w swoim rejonie zamieszkania.

Oferujemy Państwu usługe pozycjonowania lokalnego za jedyne 49,20 zł ( 40 zł netto) miesięcznie za frazę* Płatność następuje dopiero w momencie osiągnięcia TOP 10 - pierwszej strony wyników.

* miasto do 100 tys mieszkańców

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 682